Virtuvės baldai – bene svarbiausi baldai Jūsų namuose, todėl atsižvelgdami į Jūsų patalpų išmatavimus, norimą stilių, finansines galimybes pagaminsime Jums virtuvės baldus, pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus. Mūsų įmonė individualiai Jums suprojektuos ir pagamins nestandartinius virtuvės baldus.

Įrengiant virtuvę svarbiausias uždavinys atitenka baldų projektuotojui, čia jo tikslas virtuvės šeimininkei ar šeimininkui sukurti tokią erdvę, kurioje būtų ne tik patogu bet ir malonu užsiimti maisto ruoša. Siūloma įvairiausių stilių virtuvės baldų gamyba – nuo klasikinio iki modernaus, nuo ekonominio iki sudėtingo ir vienetinio virtuvinių baldų modelio.

Gamindami nestandartinius virtuvės baldus, naudojame aukštos kokybės medžiagas. Projektuodami virtuvės baldus, nesiorientuojame į standartus, o tiesiog stengiamės įgyvendinti Jūsų įsivaizduojamą projektą už Jums tinkančią kainą!

Pasirinkite mėgstamą stilių, o mes pagaminsime Jums modernius ir jaukius virtuvinius baldus.

Esame atviri architektų, interjero dizainerių ir kitų specialistų pasiūlymams bendradarbiauti. Visi drauge galime kurti jaukiems namams skirtus kokybiškus virtuvės baldus.